Polski

Zbiórka  żywności dla biednych na Boże Ciało

 

Zbiórka  żywności dla biednych na Boże Ciało


23-24 maja - Wprowadzenie

Pandemia COVID-19 dotknęła najbardziej żyjących w ubóstwie, a organizacje charytatywne, diecezja Paterson's 3 Food Pantries (Father English Centre, Paterson; Hope House, Dover; i Partnerstwo dla usług społecznych, Franklin) rozdają więcej jedzenia niż kiedykolwiek przed. Większość miesięcy, Katolickie organizacje charytatywne, diecezja Paterson rozdaje jedzenie 5000 - 7000 ludzi w 3 spiżarniach. W kwietniu 2020 r. Liczba ta praktycznie podwoiła się, ponieważ pomogły ponad 11 000 osobom, które odczuwają bezpośredni wpływ ekonomiczny COVID-19. Biskup Serratelli zezwolił na zbieranie diecezjalnej zbiórki żywności w całej diecezji katolickiej we wszystkich parafiach. W tym roku dysk stał się wirtualny i możesz robić zakupy online, a przedmioty bezpośrednio wysyłać do katolickich organizacji charytatywnych Food Pantries.

Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus aby uzyskać więcej informacji oraz www.yougivegoods.com/ccpaterson-fooddrive2020 aby znaleźć naszą parafię i kupić potrzebne jedzenie. 

Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer (973) 737-2077 ext.403 z wszelkimi pytaniami lub zamówić donację bezpośrednio do parafialnego.

Boże Ciało Niedziela niedziela 13-14 czerwca

W ten weekend obchodzimy Święto Bożego Ciała, a biskup Serratelli prosi wszystkie parafie, aby wzięły udział w naszym diecezjalnym Corpus Christi Food Drive. W tym roku dysk stał się wirtualny i możesz robić zakupy online i mieć przedmioty bezpośrednio wysłane do CatholicCharities Food Pantries .

Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus aby uzyskać więcej informacji oraz www.yougivegoods.com/ccpaterson-fooddrive2020 aby znaleźć naszą parafię i kupić potrzebne jedzenie. 

Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer (973) 737-2077 ext.403 z wszelkimi pytaniami lub zamówić donację bezpośrednio do parafialnego.

 
27-28 czerwca

Corpus Christi Food Drive nadal karmi głodnych w tych krytycznych miesiącach letnich.

Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus aby uzyskać więcej informacji oraz www.yougivegoods.com/ccpaterson-fooddrive2020 aby znaleźć naszą parafię i kupić potrzebne jedzenie. 

Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer (973) 737-2077 ext.403 z wszelkimi pytaniami lub zamówić donację bezpośrednio do parafialnego.

 
11-12 lipca

Pozostało tylko kilka tygodni, aby wesprzeć Corpus Christi Food Drive karmieniem głodnych w całej diecezji.

Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus aby uzyskać więcej informacji oraz www.yougivegoods.com/ccpaterson-fooddrive2020 aby znaleźć naszą parafię i kupić potrzebne jedzenie. 

Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer (973) 737-2077 ext.403 z wszelkimi pytaniami lub zamówić donację bezpośrednio do parafialnego.

 
25 - 26 lipca

Nasza diecezjalna Corpus Christi Food Drive zakończy się w piątek, ale wciąż jest czas, aby nakarmić głodnych w naszej diecezji. Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus, aby przekazać darowiznę pieniężną lub uzyskać więcej informacji na temat tego ważnego wysiłku.

Odwiedź www.ccpaterson.org/corpus aby uzyskać więcej informacji oraz www.yougivegoods.com/ccpaterson-fooddrive2020 aby znaleźć naszą parafię i kupić potrzebne jedzenie. 

Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer (973) 737-2077 ext.403 z wszelkimi pytaniami lub zamówić donację bezpośrednio do parafialnego.