Polski

7 maja w naszej parafii obchodziliśmy 99 urodziny pani Heleny Figiel i 40 urodziny naszego proboszcza księdza Łukasza. 

W imieniu całej wspólnoty parafialnej pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje pani Helenie Figiel i księdzu Łukaszowi z okazji zbliżających się urodzin! Helena Figiel jest bardzo ważną członkinią naszej parafii od 60 lat i jesteśmy wdzięczni za wszystko, co wniosła do naszej wspólnoty na przestrzeni lat. Podobnie ksiądz Łukasz jest obecnie przywódcą i przewodnikiem duchowym naszej parafii i jesteśmy wdzięczni za jego mądrość, entuzjazm i poświęcenie.

Pragniemy złożyć najszczersze życzenia dalszego zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech ten przyszły rok będzie pełen błogosławieństw i radości oraz abyście nadal inspirowali i przewodzili naszę wspólnocie parafialnej przez wiele lat.

Wszystkiego najlepszego!

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny

urodziny