Polski

Diecezja w Paterson udostepniła możliwość składania ofiar na parafię przez stronę internetową (aktualizacja: 4/9/2020) 


Moi drodzy parafianie.

Bóg jest miłością. Pamiętajmy zawsze o Prawdzie. Niech trudna sytuacja na świecie będzie okazją do całkowitego oddania się Bogu i pomoże zobaczyć to, co najważniejsze, a mianowicie Miłość. Proszę o rozważenie wsparcia duchowego i materialnego dla swojej parafii. Darowizny można przekazywać na stronie http://helpmyparish.thankyou4caring.org Wybierz naszą parafię „SS. Cyril & Methodius Church -Boonton” z menu rozwijanego i przekaż darowiznę online w miarę możliwości.

Dla tych, którzy chcą uniknąć opłat za transakcje bankowe lub przez karty kredytowe, zachęcamy do skorzystania z usługi bankowej płatności rachunkowej, którą oferuje wiele okolicznych banków. Np. Bank of America czy Chase oferuje usługi, które pozwalają klientowi na automatyczne cotygodniowe płacenie czekiem na określoną sumę.  Ten papierowy czek jest potem wysyłany przez bank do parafii w określonym przez klienta terminie.  Jak są pytania, to skontaktujcie się ze swoim bankiem, gdzie trzymacie swoje konto czekowe.

Ci, którzy wolą nie korzystać z automatycznej płatności, zachęcamy do wysyłania Waszych donacji i niedzielnych ofiar na tacę w kopertach bezpośrednio do parafii.  Nasz adres to 215 Hill Street, Boonton, NJ.

Ks. Aleksander Białas